Zavolejte nám
+420 566 616 997

Sortiment

Vyberte si zahradní techniku u nás

stroje projdou předprodejním servisem - stroj je nalitý a odzkoušený, vysvětlíme, jak se strojem nejlépe a bezpečně pracovat
zboží skladem, při objednávce je doba dodání do 48 hodin
zboží zasíláme poštou, do 50 km rozvoz zboží zdarma
záruční doba na zboží je 24 měsíců, zboží je možné vrátit v případě, že nesplňuje očekávání zákazníka, popřípadě je nefunkční, poškozené atd.
vlastníme certifikáty z oblasti prodejních dovedností a servisní činnosti
Husqvarna nabízí široký sortiment benzínových, elektrických a akumulátorových řetězových pil, které se vyznačují vysokým výkonem, odolností a spolehlivostí. Řetězová pila se stane vaším nepostradatelným pomocníkem, ať už potřebujete pilu pro řezání palivového dříví na chalupě, prořezávání stromů na zahradě nebo vysoce profesionální pilu pro práci v lese nebo péči o stromy.

Řetězové pily

Křovinořezy Husqvarna jsou konstruovány podle stejných ergonomických standardů jako profesionální křovinořezy, to znamená, že práce s nimi je pohodlná, méně namáhavá a díky vysokému výkonu i rychle hotová. Všechny modely jsou lehké, pevné, dobře vyvážené a vybavené mnoha praktickými funkcemi.

křovinořezy

Dokonale posečený trávník si žádá sekačku na trávu, která se vypořádá s proměnlivou členitostí a příkrými svahy.

Z tohoto důvodu nabízíme široké spektrum sekaček na trávu s různými způsoby sekání, které splní všechny vaše požadavky. Nabízíme i sekačky s náhonem na všechna kola.

Sekačky na trávu


Zažijte světově uznávanou sílu značky Husqvarna v čistější podobě než kdy předtím. S naší řadou akumulátorových výrobků už nemusíte řešit palivo a přímé emise. Od našich výrobků získáte spolehlivý výkon, přesnost a účinnost, a navíc s nízkou hlučností a minimálními náklady na údržbu. Využijte našeho průvodce akumulátorovými výrobky k nalezení optimálního výrobku pro vaše potřeby.

AKUMULÁTOROVÉ stroje

Se sekačkami Husqvarna Automower® získáte spoustu volného času navíc. Místo sečení trávníku můžete trávit čas s rodinou a přáteli a provozovat příjemnější aktivity. A po celou dobu bude vaše robotická sekačka udržovat trávník v dokonalém stavu. Tiše a bez námahy, v dešti i na slunci.

Robotické sekačky

S ridery Husqvarna dosáhnete i na těžko dostupná místa díky vpředu umístěnému žacímu ústrojí. Kombinace pohodlného ovládání a vysoké efektivity nejen zjednoduší vaši práci – ale jízdu si i užijete. Ridery Husqvarna jsou vybaveny patentovanou funkci Bio-Clip®, která vytváří skvělý mulčovací výsledek a skvělý profesionální vzhled.

Ridery

Jelikož je zahradní traktor Husqvarna obsluhován pomocí pedálů, můžete ovládat volant oběma rukama. Nabízí vám tak pohodlí i kontrolu a zajišťuje vždy bezpečný provoz. A nezáleží na tom, o jaký typ trávníku se staráte. Díky možnosti volby ze tří různým systémů sečení (sběr, mulčování (BioClip) nebo výhoz) můžete dosáhnout dobrých výsledků bez ohledu na typ trávníku.

zahradni traktory

Bez ohledu na to, jak vypadá vaše zahrada, u firmy STIGA jsme si jisti, že najdete ten správný produkt, který splní všechny vaše potřeby . Sekačky na trávu , traktory, ZTR, ridery a ruční sekačky se snadno používají. Jsou to spolehlivé a všestranné stroje s velkým výběrem žacích systémů, zdrojů energie a dalšího příslušenství: nejlepší zahradní produkty, které můžete vlastnit, aby váš trávník byl po celý rok zdravý a krásný.

STIGA

Vyžínače
Plotostřihy
Zahradní traktory
Sněhové frézy
Komerční ridery
Kultivátory
Odmechovače
Vyvětvovací pily
Vysokotlaké čističe
Vysavače

Ostatní produkty

HUSQVARNA Ivo Sommer - Partneři
HUSQVARNA Ivo Sommer - Partneři
HUSQVARNA Ivo Sommer - Partneři
HUSQVARNA Ivo Sommer - Partneři
HUSQVARNA Ivo Sommer - Partneři
HUSQVARNA Ivo Sommer - Partneři
HUSQVARNA Ivo Sommer - Partneři
HUSQVARNA Ivo Sommer - Partneři

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA PRODEJNY

© 2024 Husqvarna-sommer.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů